MALATYA İNGİLİZCE KURSLARI

Malatya ingilizce kursları denince akla gelen en kaliteli kurslardan biri Malatya MABIM Amerikan Kültür İngilizce Dil Okulları’dır.

Şu anda verdiği hizmete MABIM AMERICAN ENGLISH olarak devam eden İngilizce kursu, katılımcılarının memnuniyeti ve sevdiklerine de önermeleri sebebiyle gün geçtikçe daha da büyümektedir.

(0543 326 46 44 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.)

ŞU ANDA LYS5 İNGİLİZCE’YE YE KAYDOLAN HERKESE;

-> ELS Yayınlarının 3’LÜ Setini (GRAMMAR – READING – VOCABULARY)

-> 35 Sayı ELS Dergisini (Çözümlü Soruları İçeren)

 -> 16 Adet ELS DENEME SINAVINI (YDS UYUMLU)

-> Cesur ÖZTÜRK’ün Kelime Kitabını

->  Ve Akın – İrem vb Yayınların Deneme Sınavlarını Hem de Orjinal Olarak Hediye Ediyorlar ! ! ! 

Bu kaliteli kitapların hediye edilmesine önayak olan ve programı hazırlayan LYS5 hocasından gayet uygun bir fiyata özel ders de alabilirsiniz. (Neredeyse kurs fiyatına hem de bire bir özel ders!)

0543 326 46 44

Malatya İngilizce Kursları Arasında Öncü Kurum - MABİM AMERICAN ENGLISH
Malatya İngilizce Kursları Arasında, Öğrencilerini Ücretsiz Olarak ELS Abonesi Yapan İlk ve Tek Kurum Mabim American English’dir

Malatya İngilizce Kursları’ndan Hangilerinde Yabancı Hoca Vardır?

Malatya’daki İngilizce Kursları arasında, bünyesinde 3 tane birden yabancı İngilizce hocası bulunduran başka bir kurum yoktur. Bir tek Malatya MABIM Amerikan Kültür İngilizce kursu bu özelliğe sahiptir. (Tekrar hatırlatalım ki, şu anda hizmete Mabim American English adıyla devam etmektedir)

MABIM American English Dil Okulu, her seviyedeki kurlarında katılımcılarına zorunlu olarak konuşma dersi vermekte ve bunun için ek bir ücret talep etmemektedir. Hem de speaking derslerine yabancı hocalar girmesine rağmen.

Sadece İngilizce speaking dersi almak isteyip, Grammar istemeyen katılımcılar için ise açtığı özel Speaking sınıflarında, yabancı hocalarıyla özel hizmet vermektedir.

Malatya Kurs Fiyatları
Malatya İngilizce Kursları

MALATYA AMERİKAN KÜLTÜR İNGİLİZCE KURSU

(MABIM American English)

Malatya’da İngilizce Kursları alanında en kaliteli idareci kadrolarından birine sahip olan MABIM Malatya Amerikan Kültür Dil Okulları, (American English), katılımcılarına sunduğu özel indirimli fiyatlardan dolayı da, oldukça beğenilerek tercih edilen bir İngilizce kursudur.

Bünyesinde barındırdığı hocaların pek çok kez Malatya’nın en iyi İngilizce kursu hocası olarak takdir edilmesi de tesadüf değildir. Çünkü, sürekli alanında uzman hocalar tarafından hizmet vermeyi ilke edinen Mabim American English Dil Okulu, sürekli yenilikleri takip eden uzman kadrosuyla İngilizce – YDS sınavlarında yapılan değişikliklere en başarılı  şekilde adapte olmayı hedef edinmiştir.

Malatya'nın en iyi İngilizce kursları
Malatya’daki en iyi İngilizce kursları

Malatya İngilizce Kursları arasında en iyi ve merkezi binalardan birine sahip olan MABIM American English, günün 24 saatinde en kolay ulaşılabilir mekanlardan birine sahip olduğu için, katılımcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Malatya’nın hemen hemen bütün noktalarına yolcu taşıyan çeşitli otobüs duraklarına bir kaç dakika mesafededir. Bu yönüyle, günün 24 saatinde, velilerin gönül rahatlığıyla çocuklarını gönderebildiği kurum özelliği taşımaktadır.

Malatya'daki İngilizce Kurslarının Fiyatları
Malatya İngilizce Kurs Fiyatları
MALATYA MABIM AMERICAN ENGLISH  İNGİLİZCE KURS SINIFLARINDA YAŞ ARALIĞI

Malatya MABIM American English İngilizce Kursları, sınıflarındaki katılımcıların yaş dengesini gözetmekte, örneğin üniversite mezunu bir akademisyen adayıyla, ortaokul çağındaki geleceğin belki de cumhurbaşkanı adayını aynı sınıfa koymamaktadır. Her katılımcımız, kendi yaş grubuna uygun sınıflarda ayrı ayrı bölümlerde İngilizce öğrenmektedir.

Çünkü, arada uçurum olan yaş farklarının, aynı sınıfta ne tür bir negatif etki meydana getireceğinin farkındadır.

Malatya YDS kursları
Malatya’da hangi İngilizce kursunu önerirsiniz?

MABİM  MALATYA İNGİLİZCE KURSLARINDA HANGİ SEVİYEDEN SINIFLAR VAR?

Malatya’daki İngilizce Kursları arasında en tecrübeli, en birikimli ve kendisinden en memnun kalınan kurumlardan biri olan MABIM American English, (Amerikan Kültür Dil Okulları) 1. – 2. – 3. kurlar ile, YDS kurlarında katılımcılarına hizmet vermektedir.

Bunun yanında, çocuk grubuna ve TEOG İngilizce grubuna verdiği İngilizce kurslarıyla da adından söz ettirmektedir.

Malatya’da hangi İngilizce kursuna gideceğinizi düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden Mabim American English kurumuna başvurabilirsiniz.

Malatya İngilizce YDS kursları
MALATYA YDS KURSLARI

MABIM AMERICAN ENGLISH Malatya İngilizce Kursları’nda Her Bir Kur’da Kaç Saat Ders Verilir?

1. 2. ve 3. kurların her birinden 96 saat İngilizce dersi alan katılımcılarımız, bu 3 kurun sonunda toplam 288 saat İngilizce dersi almış olacaktır. Ayrıca hocaların verdiği ek dersler sebebiyle toplam ders süresi ilk 3 kurda 320’leri bile geçebilmektedir.

YDS kursları ise katılımcılarının seviyesine göre 200 – 320 ders saatleri arasında esneklik göstermektedir.

Bu ders saatlerinin belirlenmesinde, daha önce girdiğiniz YDS sınavından kaç puan  aldığınızın etkisi büyüktür. Gerektiği takdirde bu ders saatleri uzayabilmektedir.

Alanında uzman İngilizce hocalarımızın yaptıkları ek dersler ise alacağınız eğitimin ekstra boyutudur. Ek derslerle birlikte toplam ders saatleri oldukça yükselmektedir.

Malatya İngilizce Kursları arasında en zengin içerikli İngilizce kaynaklarını sunan kurumlardan biri olarak öne çıkan MABIM American English, özellikle 2. kurdan itibaren yoğun bir test – deneme sınavı programı uygulayarak katılımcılarını en baştan itibaren YDS İngilizce sınavına hazırlamaktadır.

1. kur’da ise daha çok Grammer temeli oluşturma, okuduğu metni çevirebilme, dinlediği pasajları anlayabilme  ve yabancı hocalarıyla sunulan Speaking dersleriyle de katılımcılarına İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşabilme olanağı sunmaktadır.

Yabancı hocalar eşliğinde verilen English Speaking dersleri 1. – 2. ve .3 kurlarda devam etmektedir. İsteyen katılımcılar, özel Speaking sınıflarına da kaydolabilmekte, bu sınıflarda daha da yoğunlaştırılmış şekilde İngilizce konuşabilme eğitimi alabilmektedir.

Malatya’nın en gözde konumlarından birinde yer alan Mabim İngilizce Kursları, değişen hava koşullarından katılımcılarının etkilenmemesi için klimalı – kaloriferli sınıflarında yazın serin kışın ise sıcak bir ortamda katılımcılarına İngilizce hizmeti vermektedir.

Mabim American English Malatya İngilizce Kursları, merkezdeki Derme Okulu’nun hemen karşısında bulunmaktadır. 

İngilizce sınıfları için kalitesi ve verimi defalarca ispatlanmış olan “U şeklindeki oturma düzenine” sahip olan Malatya Mabim İngilizce Kursları, sürekli gelişimi ve yeniliği takip eden uzman kadrosuyla hiç bir yenilikten kaçmamaktadır

Malatya Mabim American English’in Ders Programlarında tüm seviyelerde aşağıdaki çalışmalar yapılmaktadır:

a) Dil Bilgisi Eğitimi (Gramer)

b) Kelime ve Telaffuz Eğitimi

c) Okuma ve Anlama Eğitimi

d) Yazma Eğitimi

e) Konuşma Eğitimi

f) Dinleme ve Yorum Yapma Eğitimi

Malatya'nın en iyi LYS - 5 İngilizce Dersanesini mi arıyorsunuz?
Malatya LYS – 5 İngilizce Kursları

MALATYA LİSE DİL BÖLÜMLERİNE YÖNELİK DERSLER

İngilizce LYS – 5 Sınıfları

İngilizce’nin farklı farklı alanlarında sayamadığımız başarılara imza atan Mabim American English, LYS 5 Lise dil bölümü alanında yaptığı atılımlarla da adından söz ettiriyor.

İlkesi, en yüksek eğitimi en uygun fiyattan vermek olan Mabim, LYS – 5 dersleriyle öğrencilerin zihnini düşünürken bir yandan da velilerin cebini düşünmeyi ihmal etmiyor.

 

Siz de LYS 5 öğrencisiyseniz, Malatya’daki adresiniz Mabim İngilizce Kurslarıdır.

Mutlaka yerinizi alın.

Hemen şimdi, hiç vakit kaybetmeden.

 

MABIM AMERICAN ENGLISH
Malatya İngilizce Kursları

 

Merkez Derme Okulu Karşısı – MALATYA

Telefon: 0543 326 46 44

 

Google’dan adres görüntülemek için tıklayabilirsiniz

 

2 comments

  1. Her gün derslerimiz vardır.
    Ders başlama saatlerimiz de; sabah grupları – öğlen grupları – akşam grupları olmak üzere çeşitlilik göstermektedir.

    Ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz: 0544 325 00 23

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *